ATS külső megbízás: Alexandria (LA) – Lafayette (LA)

A szervizből tehát át kellett hajtanom az Equos Power Transport telephelyére. Kihajtottam az US-71-re, majd az Alexandria Traffic Circle körforgalom után balra fordultam, az US-167B-re, vagyis a Lee utcára, amely a Broadway sugárútban folytatódott. Kereszteztem az I-49 autópályát, és máris megérkeztem a logisztikai központhoz. Az útra kész 2-tengelyes, 48' hosszú A-KRB-18 hűtőkocsit az épület mögött, az árnyékban megbújva találtam meg. Felcsatoltam, majd elindultam a kapu felé.

Egy csodálatos út áll előttem. Igen nagy szerencsém van ezzel a megbízással, mert gyümölcsöt kell szállítanom a híres Avery-szigetre, Lafayette városától délre, a Tabasco szósz otthonába! Tovább olvasom

ATS külső megbízás: Natchitoches (LA) – Alexandria (LA)

A szarvasmarhákat egy osztott 2-tengelyes, 48' hosszú, hasas élőállat-szállító A-DBT-21 pótkocsin várakoztak. Mivel a megszokott tágas legelőjükről zsúfolták be őket a vagonba, így muszáj volt mielőbb elindulni ebben a fojtogatóan párás melegben. Közben elgondolkodtam a gazda által Natchitoches városáról mondottakon...

A gazda kérése mindössze annyi, hogy vigyek el egy rakomány élő szarvasmarhát a másik telephelyükre, ami Oberlin mellett van. Mivel az állatok már berakodva várják a szállítást, muszáj mielőbb elindulni velük. Tovább olvasom

ATS külső megbízás: DeRidder (LA) – Natchitoches (LA)

Közben befutott egy Chuck & Jack's megbízás, amely faforgács szállítását kéri a Natchitoches közelében fekvő Evergreen szarvasmarha farmra. Sajnos közben megint eleredt az eső, pedig azt hittem, hogy a reggeli fuvar utáni szép idő legalább mára kitart...mindegy is, átgurultam a szemközti, az US-171 melletti Chuck & Jack's fűrésztelepre, ahol hamar megtaláltam a pótkocsit. A 7905 fontnyi faforgács útra készen várakozott egy 2-tengelyes, 36' hosszú, különleges felépítményű, oldalra billenő A-SPK-21 billencs pótkocsi formájában. Felcsatoltam, és útnak indultam a telephelyen, hogy bejárjam minden zegét-zugát...

Harmadik utam Natchitoches városába vezet, ahová faforgácsot szállítok. Oberlin, Alexandria, Winnfield az útvonalam. Tovább olvasom

ETS2 külső megbízás: Kiruna (S) – Narvik (N)

Jelenlegi megbízóm a PC Renor Recycling (Stena Recycling AB), amelynek telephelye itt  van a szomszédban. A szervizből kihajtva a balra nyíló elkerülő úton gurulok át oda, és csatolom fel az udvaron menetkészen várakozó 3-tengelyes Tirsan T.SCS (MR/90-12/27) pótkocsit. A szállítmány majd' 18 tonna használt autó akkumulátor.

Az E10-es híres szakasza következik, a Malmbanan, amellyel átvágok a Skandináv-hegységen Narvikba, ahova használt autó akkumulátorokat viszek egy 3-tengelyes Tirsan T.SCS póttal. Tovább olvasom

ETS2 külső megbízás: Arvidsjaur (S) – Kiruna (S)

Az éjszakát a közeli Skanfill benzinkútnál (St1 Truck) töltöttem. De mivel egész éjszaka világos volt, így úgy döntöttem, elindulok, fél kettő ide vagy oda...a megbízóm a tegnapi Renar Logistik, amely most egy traktor szállítását kérte Kirunába. Átgurultam hozzájuk, ész udvaron meg is találtam a 3-tengelyes LWB-t, rajta a traktorral. Nos, nem is vacakolok sokat, induljunk!

Kedd hajnali fél kettő van, és fehér éjszaka. Ideje is indulni egy újabb kalandra, fel Kirunába, a bányavárosba, egy traktort szállítva a Björk számára. Tovább olvasom

ETS2 külső megbízás: Örnsköldsvik (S) – Arvidsjaur (S)

A megbízóm maradt reggeli fuvarom célpontja, az Associated Nordic Ports. Így hát kigurultam a Brogatanra, majd a Gulf Domsjö benzinkútnál ráfordultam a Modovägenre. A körforgalomnál már a Hörneberg városrészben járok, ahol a fent bemutatott ipari park található. Begördülve a kapun, a daru tövében találtam meg az útra kész pótkocsit, amely egy 40'-as konténerek szállítására alkalmas 3-tengelyes Tirsan T.SHG. 

Örnsköldsvik-Umeå-Skellefteå-Arvidsjaur az új megbízás útvonala. Végig a Botteni-öböl partján, majd a 95-ösön Arvidsjaurba. Olajszűrőket viszek a Renar Logistik számára egy Tirsan T.SHG 40′-as konténerszállítóval. Tovább olvasom

ETS2 külső megbízás: Östersund (S) – Örnsköldsvik (S)

A vasúti felüljáró egy újabb különlegességgel egy fordítókorong és a hozzá tartozó legyező fűtőházakra nyújt rálátást. Sikerült erről is több bekezdést írnom a tegnapi fuvarhoz, de ezt most nem ismétlem meg...inkább szánjunk egy kis időt mai szállítmányomra, a Krone BiG Pack 1290 HDP VC szögletes bálázóra, amíg átveszem a fuvart, elvégzem a szokásos ellenőrzéseket, és beállítom a GPS-t...

Érdekes megbízásra sikerült szert tennem: vissza kell mennem Sundsvallba, majd onnan északra az E4-esen Örnsköldsvik városába kell szállítanom egy Krone BiG Pack 1290 HDP VC szögletes bálázót. Utam a Botteni-öböl partján, a Magasparton (Höga Kusten) fog haladni. Közben át fogok kelni a Ångermanälven folyó felett húzódó Vedai hídon (Högakustenbron). Tovább olvasom

ETS2 külső megbízás: Sundsvall (S) – Östersund (S)

A mai program 19 t motorolaj szállítása az östersundi Norse Rail számára. Ehhez át kell gurulnom a Bottenhavet feletti Sundsvallbron hídon, hiszen az NS Oil (Stort i Sundsvall) telephelye az öböl déli részén, a 225-ös csomópontnál található. Közben mesélek neked Sundsvallról...

Folytatom utam Svédország boreális fenyőerdő övében, nyugatra, a Skandináv-hegység irányába. Östersund a következő célom, motorolajat szállítva az ottani Norse Rail számára. Tovább olvasom

ETS2 külső megbízás: Borlänge (S) – Sundsvall (S)

Az IKA Bohagot az 50-es út és a vasút közötti bevásárlóközpont területén találom meg. Persze nekem nem a parkolón át, hanem hátul, az egész komplexumot megkerülve kellett megközelítenem a rakodóterületet. Amint látod, a pótkocsit útra készen találtam meg, mindjárt az első dokknál. A pótkocsi egy 3-tengelyes Kässböhrer K.SCS, amit Kässböhrer First Ever festéssel láttak el. Gyorsan felcsatoltam, alvégeztem a szokásos teendőket, majd bepattanva a vezetőfülkébe, búcsút intettem.

Éppen csak letettem a fuvart a Fjorge udvarán, máris befutott egy megbízás az IKA Bohag részéről: raklapokat kéne szállítani a Botteni-öböl partján fekvő Sundsvallba. Az útvonal is érdekesnek tűnik: Falun, Gävle, majd az E4-esen fel Sundsvall városába…guruljunk! Tovább olvasom

ETS2 online saját pótos fuvar: Aalborg (DK) – Karlstad (S)

Az előző fuvarom célpontja a Norrsken volt, és úgy látszik, elégedettek a munkámmal, mert az új megbízás pont tőlük jött. Visszagurultam hát mennem hozzájuk, majd beálltam a kijelölt dokkba, és megvártam, amíg berakodnak. Ezalatt megnéztem, merre érdemes mennem, és ezzel párhuzamosan beállítottam a GPS-t. Lassan 15 h, mire elindulhattam.

Az 1.57 verzió új Krone City, városi közlekedésre szánt pótkocsikat is hozott magával. A következő megbízáshoz vásároltam egyet, hogy megtapasztalhassam, milyen érzés húzni az új alvázat a harmadik, kormányozható tengellyel. Ezzel a svédországi megbízással öt várost is érinteni fogok egy sajttal megpakolt Krone Cool Liner City póttal a hátam mögött… Tovább olvasom